Zemědělec roku 2016

67
Absolutní vítězové soutěže - František Toman za společnost Zeras, Václ...
66
Absolutní vítězové soutěže - František Toman za společnost Zeras, Václ...
63
Vítěz v kategorii Smíšená výroba - Zemědělská společnost Komorno zasto...
64
Vítěz v kategorii Chovatel - společnost Zeras a. s. zastoupená předsed...
65
Vítěz kategorie pěstitel - Václav Schleiss; šek předává obchodní ředit...
68
Absolutním vítězům soutěže předávají šeky zástupci generálního partner...
69
Absolutní vítězové se zástupci pořadatelských organizací: (zleva dole)...
05
Diskuze ministra zemědělství Mariana Jurečky a prezidenta Agrární komo...
06
Ministr zemědělství Marian Jurečka
07
Prezident Agrární komory ČR Miroslav Toman
08
09
Ředitel vydavatelství Profi Press s.r.o., vyhlašovatele soutěže Zemědě...
10
Jindřich Špička z Ústavu zemědělské ekonomiky a informací
11
12
Zemědělec roku Středočeského kraje Václav Štecher, předseda představen...
13
Poháry a diplomy pro vítěze v prvních šesti krajích předali za generál...
14
Zemědělec roku v Jihočeském kraji Václav Nosek za společnost Noragros ...
15
16
Zemědělec roku v Plzeňském kraji Václav Schleiss, samostatně hospodaří...
17
18
Zemědělec roku Královéhradeckého kraje David Smetana, samostatně hospo...
19
20
Zemědělec roku Pardubického kraje Tomáš Nechvíle za společnost Doubrav...
21
22
Zemědělec roku v kraji Vysočina František Toman za společnost Zeras a....
23
24
Zemědělec roku Karlovarského kraje Vladimír Erps za společnost Probita...
25
Poháry a diplomy pro vítěze v dalších šesti krajích předali za partner...
26
Zemědělec roku Libereckého kraje Milan Soukup za společnost Agrojilm s...
27
28
Zemědělec roku v Ústeckém kraji Václav Hanzal, samostatně hospodařící ...
29
30
Zemědělec roku Jihomoravského kraje Radomír Staněk za společnost Roživ...
31
32
Zemědělec roku Moravskoslezského kraje Pavel Müller, samostatně hospod...
33
34
Zemědělec roku Olomouckého kraje Oldřich Heža za Zemědělské družstvo H...
35
36
Zemědělec roku Zlínského kraje Jan Jadrníček za Valašské Zemědělské Ob...
37
38
Společná fotografie vítězů v jednotlivých krajích
39
Společná fotografie vítězů v jednotlivých krajích
40
Hovoří Alena Stiborová, ředitelka zemědělského pojištění České Pojišťo...
41
Vítěz kategorie Malá farma do 100 hektarů David Smetana, samostatně ho...
42
43
Vítěz kategorie Ekologický zemědělec Pavel Grebík za společnost Agro B...
44
45
Vítěz kategorie Zemědělec roku v oblastech horská LFA Vladimír Erps za...
46
47
Vítězka kategorie Farmářka roku Marie Šteflová, samostatně hospodařící...
48
49
Vítěz kategorie Mladý farmář roku Václav Nosek za společnost Noragros ...
50
51
Vítěz kategorie Zemědělec roku s potravinářskou výrobou David Smetana,...
52
53
Vítěz kategorie Společensky zodpovědný zemědělec roku Josef Malecha za...
54
55
Společná fotografie vítězů ve speciálních kategoriích
56
Hovoří Libor Šmíd, ředitel prodeje a zástupce generálního partnera sou...
57
58
Absolutní vítěz v kategorii Smíšená výroba Václav Mašát za Zemědělskou...
59
Absolutní vítěz v kategorii Chovatel František Toman za společnost ZER...
60
Absolutní vítěz v kategorii Pěstitel Václav Schleiss, samostatně hospo...
61
Společná fotografie absolutních vítězů a partnerů
62
01
02
_M7A3624
_M7A3720
03
Vystoupení Tria Ivana Hlase a tanečnic ze skupiny Fantastic
04
Hudební vystoupení Tria Ivana Hlase
72
Prohlídka Stalinského apartmá v Hotelu International Praha
_M7A4994
Prohlídka Stalinského apartmá v Hotelu International Praha
70
71